NAŠE SLUŽBY

V čom sme naozaj dobrí?

Každá nehnuteľnosť potrebuje po určitej dobe kompletnú rekonštrukciu alebo aspoň čiastočnú renováciu. S týmto problémom Vám môžeme pomôcť a spraviť kvalitnú prácu za krátky čas a najmä dostupnú cenu. Ako postupovať? Po vašom telefonáte si dohodneme termín obhliadky práce na nehnuteľnosti, vypracujeme cenovú ponuku a po jej schválení pristúpime k následnej realizácii prác v stanovenom dátume a čase. Za vypracovanie cenovej ponuky si nič neúčtujeme. Možnosť kompletného zabezpečenia interiéru na kľúč (stierky, malovky, obklady, podlahy, dvere, nábytok…)!!!

Nemáte predstavu ako si spraviť svoj vysnívaný domov? Alebo ste firma, ktorá sa nevie rozhodnúť pre vzhľad svojej novej predajne? Nevadí! Náš skúsený interiérový dizajnér Vám vypracuje projekt a vizualizáciu vašej nehnuteľnosti tak, aby podliehal súčasným trendom a zároveň neminul celý Váš rozpočet.

Od malej izby až po veľkometrážnu halu, sme pripravený na maľovanie akéhokoľvek priestoru! Vhodnosť strojového striekania alebo maľovania valčekom určíme pri obhliadke nehnuteľnosti. Najvhodnejsšie pre strojové maľovanie striekaním sú novostavby a veľkometrážne plochy. Najmodernejšie striekacie zariadenie značky WAGNER použité pri realizácii maliarskych prác ušetrí Váš čas a zabezpečí dokonalý náter každej steny.

V prípade, že našim zákazníkom prídu bežné farby príliš obyčajne, tak je tu možnosť aplikovať dekoračné nátery rôznych techník na ktoré boli členovia nášho tímu špeciálne školení nielen na Slovensku ale aj v Taliansku, odkiaľ prevažne tieto techniky pochádzajú. Dekoračné produkty, ktoré používame sú značky San Marco, kde sú na výber rôzne produkty ako benátsky štuk, Marco polo luxury a pod… Nechajte sa inšpirovať talianskou renesanciou, ktorú práve taký benátsky štuk stelesňuje.

Zníženie stropu, priečka alebo kastlík? Nie je problém!

Odmietli vás iné firmy s tým, že „pre nás to je príliš malá zákazka“? V rámci dohody sme ochotní pomôcť s čímkoľvek, čo sa týka starostlivosti o vašu nehnuteľnosť (aj na dlhšiu dobu). 😊

5

ZAMESTNANCOV

100

SPOKOJNÝCH KLIENTOV

845

MINUTÝCH KÝBLOV FARBY